SAT MONTENEGRO

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SAT MONTENEGRO

SatMontenegro Pretrazivac

Прилагођена претрага

Rezultati Pretrage

BULSAT 060400 04 2D5D4C1442E561A99983E7571363E69C

EX YU TV PROGRAM


+7
montesky
balsa
Boki
Admin
veriking
tarik
gaston33
11 posters

    Ekskluzivna vijest!!!

    perob
    perob


    Male Broj postova : 10
    Age : 55
    Localisation : PG
    Emploi : yes
    Registration date : 08.06.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by perob uto lip 12 2007, 12:22

    Ako je kosumnjao u o da ce bbm imati najbolji izbor kanala i imati najbrzu instalaciju svega grdno se prevario Laughing
    gaston33
    gaston33
    Moderator


    Male Broj postova : 806
    Age : 47
    Localisation : Montenegro
    Emploi : dess
    Loisirs : sdfds
    Registration date : 12.03.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by gaston33 uto lip 12 2007, 16:56

    Zasto to tvrdis,podijeli sa nama ako imas neke informacije.I ja sam nesto nacuo da ce BBm kasniti sa instalacijom,treba da postava tri repetitora za teritoriju CG,a oni im jos nisu ni stigli iz Koreje.Ne znam da li je to tacno?Ali ako je tacno onda ce debelo kasniti za drugima.pozdrav
    perob
    perob


    Male Broj postova : 10
    Age : 55
    Localisation : PG
    Emploi : yes
    Registration date : 08.06.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by perob uto lip 12 2007, 19:04

    Ne tvrdim ja nista al posto znamo svi ko je u stvari bbm a i dobili smo svi ono pismo od Elta mont-a ja samo pretpostavljam nista drugo
    avatar
    montesky


    Broj postova : 2
    Registration date : 25.05.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by montesky čet lip 14 2007, 09:28

    ja znam da cu ja sacekat jos neko vrijeme da vidim sto ce ko i za koliko para ponudit. ako smo mogli do sad bez kablovske, mozemo se strpit jos koju nedjelju. na internet sam nasao sajt elte i kanali koji su na spisku su odlicni, a prikljucak i pretplata je niza od BBM-a. nijesu specificirali samo koji kanali dolaze u osnovni, a koji u dodatni paket. ne zaboravite da ima jos nekoliko kompanija koje bi trebale dobit licencu za PG, pa bi valjalo vidjet i sto oni nude.
    nijesam expert, al sam procitao nedje da je kvalitetniji signal ako se dobija kablovski umjesto bezicno?
    avatar
    tarik


    Broj postova : 120
    Registration date : 06.04.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by tarik čet lip 14 2007, 14:52

    Naravno treba sacekati,zasto zuriti.sto se mene tice necu biti medju prvima koji ce prikljuciti kablovsku tv,sto se tice signala sve zavisi od njihove opreme,Abaz Dzafic je rekao da svi moraju imati najsavremeniju opremu.pozdrav
    gaston33
    gaston33
    Moderator


    Male Broj postova : 806
    Age : 47
    Localisation : Montenegro
    Emploi : dess
    Loisirs : sdfds
    Registration date : 12.03.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by gaston33 pet lip 15 2007, 02:06

    BBM počinje sa radom naredne sedmice

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Podgorica_3 Kompanija Broudbend Montenegro, koja je dobila licencu za izgradnju i korišćenje bežičnih sistema za distribuciju Radio i televizijskih programa, naredne sedmice počeće sa radom u Podgorici.

    “Naredne sedmice naši korisnici u Podgorici mogu očekivati puštanje signala, a za oko mjesec krećemo sa brzim internetom”, saopšteno je iz kompanije.

    Kompanija će, kako je saopšteno, korisnicima omogućiti besplatno instaliranje anatena, pojačivača, rasklopnog i dijela za postavljanje instalacija.
    gaston33
    gaston33
    Moderator


    Male Broj postova : 806
    Age : 47
    Localisation : Montenegro
    Emploi : dess
    Loisirs : sdfds
    Registration date : 12.03.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by gaston33 pet lip 15 2007, 02:13

    ARD dodijelila prve licence

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Podgorica_3 Agencija za radio difuziju dodijelila licence za izgradnju i korišćenje kablovskih i bežičnih sistema za distribuciju radio i televizijskih programa.

    Licencu je, nakon osam mjeseci od raspisivanja tendera za bezični sistem dobio Broudbend Montenegro, a za kablovski PTT Inžinjering, Elta Mont, Adrianet i KetTiVi, Novi KDS, Montenegro kabl i budvanski Kabling.

    Dobijanjem dozvola kompanije su stekle status operatora i pravo da preko kablovskog ili bežičnog sistema distribuiraju radio i televizijske programe do krajnih korisnika na određenom području, kao i usluga programa po zahtjevu, ili onih za koje se plaća pojedinačna naknada, navodi se u saopštenju ARD-a.

    Iz ARD su objasnili da su operateri dužni da u skladu sa Zakonom o autorskim i srodnim pravima i primjeni propisa kojima se uređuje zaštita intelektualne svojine, prije početka pružanja usluga distribucije radio ili televizijskih programa zaključe ugovore o međusobnim pravima i obavezama sa emiterima i vlasnicima autorskih prava programskih sadržaja koji će se distribuirati.

    Broudbend Montenegro je dobio pravo za gradnju bežičnih sistema u svim crnogorskim gradovima, a Elta mont u Podgorici, Nikšiću, Baru, Kotoru, Beranama, Bijelom Polju, Pljevljima i Cetinju.

    Kabliovske sisteme PTT inžinjenring gradiće u Baru, Bijelom Polju, Cetinju, Podgorici, Rožajama, Tivtu i Ulcinju. Adrianet će graditi u Pljevljima, a Kabling u Budvi.

    Montenegro kabl će sisteme graditi u Bijelom Polju, Nikšiću, Pljevljima i
    Podgorici.

    Novi KDS je dobio licencu za gradnju u Baru, Tivtu i Herceg Novom. Kotorski CATTV će osim u tom gradi sisteme moći da gradi I u Herceg Novom.
    perob
    perob


    Male Broj postova : 10
    Age : 55
    Localisation : PG
    Emploi : yes
    Registration date : 08.06.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by perob pet lip 15 2007, 07:39

    BBM počinje sa radom naredne sedmice

    Ispostavi se da su im antne ipak stigle na vrijeme Very Happy
    gaston33
    gaston33
    Moderator


    Male Broj postova : 806
    Age : 47
    Localisation : Montenegro
    Emploi : dess
    Loisirs : sdfds
    Registration date : 12.03.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by gaston33 sub lip 16 2007, 01:13

    Pa u interesu je i njima da sto prije pocnu sa radom.pozdrav
    gaston33
    gaston33
    Moderator


    Male Broj postova : 806
    Age : 47
    Localisation : Montenegro
    Emploi : dess
    Loisirs : sdfds
    Registration date : 12.03.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by gaston33 pet srp 06 2007, 03:38

    Kablovska televizija
    MONTENEGRO KABL nudi svojim korisnicima osim domaćih (RTCG 1 i 2, Atlas, In, Elmag, Montena, Pink M…) i regionalnih TV kanala (RTS 1 i 2, HRT 1 i 2, OBN…), još i visoko gledane strane kanale sa prevodom.

    Najbolji filmovi (TV 1000, Film+, TCM…), najgledaniji sportski događaji (Sport Klub, Eurosport 1 i 2, City 1…), naučno-dokumentarni (Discovery, Animal Planet, Travel, History…), informativni (CNN, BBC World, Sky News…), za najmlađe (Cartoon Network, Kika, Pink Kids…) i ostali kanali su samo deo ponude KDS operatora MONTENEGRO KABL.
    Admin
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1202
    Registration date : 12.03.2007

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by Admin sub stu 03 2007, 01:34

    U bijelom polju kablovski operater bbm pustio signal,prvi utisci veoma losi.resiver veoma spor,kvalitet slike los,slika blijeda i cim jpocne da pada kisa ni na jednom kanalu nema slike.sve u svemu bezveze
    avatar
    haro2x


    Broj postova : 2
    Registration date : 06.06.2009

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by haro2x čet lip 25 2009, 14:53

    Pozdrav...ja sam iz bosne ove c+ kanale i jos neke da ne nabrajam najvjerovatnjije dobija ilegalnim putem jer ovdje u bosni kablovski operateri to rade nabave dvadesetak yumatua i dreamboxova i uzimaju te kanale preko cs i salju ih nama, cesto se zna desiti da im se srusi resiver i onda ugase tu frekvenciju znaci bude samo snijeg i kad otklone gresku opet upale tu frekvenciju ili ako ne uspiju otvoriti taj kanal stave onda neki glupi kanal sa hotbirda....
    avatar
    saskap


    Broj postova : 1
    Registration date : 14.07.2009

    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by saskap uto srp 14 2009, 02:45

    jedino m kabl moze u nekoj buducnosti da bude operater broj jedan .
    Postoji vise razloga..
    prvo tehnologija..
    drugo znate ko je vlasnik m kabla....
    drzava u drzavi ...novac neće biti problem da napreduje MKABL..
    dok BBM I VESKO se svakog dana kompromituju,
    Darko Račić polako ali sigurno i bez mnogo mediske pažnje uzima korisnike ...
    I kako reče nedavno na skupštini CG poslanik PZP-a ,,Darko Račić pravi paukovu mrežu po Crnoj Gori pri tom ne bojeći se se ni boga ni zakona ..
    U SVAKOM SLUČAJU VLAST JE VLAST A TEHNOLOGIJU DONUSE ONI,-..
    ps dolazi nam vlast iz sjenke .....
    budimo spremni na nju

    Sponsored content


    Ekskluzivna vijest!!! - Page 2 Empty Re: Ekskluzivna vijest!!!

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned tra 28 2024, 18:44.